Допомога

1. Додавання товару на сайт http://e-kniga.in.ua


Якщо Ви хочете продавати свій електронний продукт на сайті http://e-kniga.in.ua, Вам необхідно завантажити його через нашу систему додавання товару. Для цього натисніть на кнопку "Додати товар для продажу" (рис. 1).

 

Заповніть форму, завантажте файл товару, після чого клікніть на кнопку "Відправити на модерацію" (рис. 2).

 

Команда редакторів Видавничої групи "Основа" перевірить Ваш товар на відповідність нашим вимогам і, у випадку затвердження, товар почне продаватися на сайті http://e-kniga.in.ua. Ви будете отримувати 50% від доходів з продажів Вашого товару.

2. Статистика

На головній сторінці Вашого особистого кабінету є таблиці статистики, які дозволяють Вам знати кількість переглядів сторінок з Вашими товарами, кількість продажів Ваших товарів, поточний баланс Вашого рахунку, назви проданих товарів (рис. 3).

 

3. Виведення коштів

Для виведення (отримання) коштів, Вам треба перейти на сторінку "Виведення коштів". На цій сторінці Вам треба вписати у відповідне поле суму, яку Ви бажаєте отримати (в рамках залишку на Вашому рахунку), та клікнути на кнопку "Замовлення виплати коштів" (рис. 4).

 

Звертаємо вашу увагу на те, що Ви можете замовити отримання коштів тільки в розмірі 100 грн і більше, і тільки, якщо на Вашому особистому рахунку є сума у розмірі 100 грн і більше.

Після замовлення виплати коштів, слідкуте за станом Вашого зовнішнього рахунку, який Ви вказували під час реєстрації. Протягом 5-ти днів він має поповнитись на суму замовлення. 

 

 Якщо у Вас є додаткові запитання, то пишіть на адресу publisher@e-kniga.in.ua